Kontaktujte nás
Táto stránka využíva cookies, jej používaním súhlasíte s ich využitím. Viac info. Prijať
cross
logo

O SPOLOČNOSTI

Naše hodnoty

Našou základnou hodnotou je kvalita. Kvalita vo všetkých oblastiach, či už sa jedná o našu jedinečnú službu pre klientov alebo o výber, vzdelávanie a podporu našich spolupracovníkov. Každý, kto sa s nami stretne, vidí, akí sme, pretože sa na nič nehráme. To je presne to, čo vo financiách chýba – ľudský prístup. A je jedno, či ide o prístup ku klientom spolupracovníkom, alebo finančným partnerom.

Naše poslanie

Chceme ľuďom ukazovať ako správne pracovať s peniazmi. Ušetriť tam, kde sa dá, a pokiaľ je to možné, predchádzať zlým finančným rozhodnutiam. Učíme ľudí správať sa k peniazom tak, aby peniaze pracovali pre nich. Naším cieľom je pomôcť klientom dosiahnuť svoje ciele a v ideálnom prípade stav finančnej nezávislosti.

Naša vízia

Na svete je málo oblastí, ktoré sa nedajú zlepšovať a mnoho takých, ktoré potrebujú zmenu. Jednou z oblastí je aj finančný sektor. Nevyhnutne potrebuje napraviť to, čo počas predošlých rokov spôsobil. Preto Sme presvedčení o tom, že každý na Slovensku by mal mať možnosť využívať našu kvalitnú finančnú službu s ľudským prístupom.

Vytvorené na Slovensku

Sme spoločnosť, ktorá vznikla na Slovensku zo slovenského kapitálu.

Pre lepšiu budúcnosť

Podporujeme charitatívne, vzdelávacie, enviromentálne a komunitné projekty.

Kontaktujte TOWER FINANCE

0910 923 232

Napíšte, zavoláme Vám

Prosím zadajte meno
Prosím zadajte číslo
Zlý formát čísla
Prosím zaškrtnite
logo

Pre Vaše slobodné rozhodnutia

Pomôžeme Vám v týchto oblastiach, aby ste si mohli slobodne vybrať to najlepšie: